bilgi@ekvatoras.com.tr

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Yıllar önce kâğıt sektörünün ileri görüşlü, yenilikçi zihinlerinin buluştuğu bir kuruluş öyküsüdür. Ekvator Kâğıt Ambalaj. Bir zamanlar çocukların harçlıklarını çıkarmak için evlerini mini bir atölyeye dönüştürdüğü maliyeti düşük, kârı da çok olmayan bir işkoluydu. Mahalle bakkalının, manavın en büyük gereksinimiydi. Ekvator Kâğıt Ambalaj olarak bir zamanların o kese kâğıtlarını daha modern, daha sağlıklı ve son teknolojik haliyle sizlere sunuyoruz.

Gıdadan tekstile marketten otomotive kadar geniş bir kullanım alanı olan ürünlerimizi dünyada 30 ülkeye yurt içinde ise 55 vilayete ulaştırıyoruz. Kâğıt çanta, kese kâğıdı ve ambalaj kullanım alışkanlığını en üst düzeye taşımayı hedefleyen firmamız sahip olduğu ileri teknoloji ile bu hedefe uygun yatırımlar yapmakla kalmamış hizmet politikasını her geçen gün daha da genişleterek toplumda çevre bilincinin yaygınlaşması için hedeflerini daima yükseklere taşımıştır. 2020 yılında yaptığı büyük yatırım ile kâğıt çanta imalatında da adından söz ettiren kuruluşlar arasına girmiştir. Halen günümüzde de kâğıt çanta yatırımlarına devam etmektedir.

Ekvator Kâğıt Ambalaj, hiçbir zaman vazgeçmediği dürüstlük ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile bu gün sadece yerli pazarda değil, uluslararası pazarda da kendisine yer edinmiştir. Yurt içi satış, yurtdışı satış, görsel ve teknik tasarım, insan kaynakları, muhasebe finans, üretim, depoloma, sevkiyat ve kağıt çekme laboratuvar departmanları ile hizmet vermektedir. Ekvator Kâğıt Ambalaj olarak 2019 yılında Orta Doğu İhracatçılar birliği kâğıt ve karton ürün grubunda ihracatını artıran 5 firma arasında yer alarak ülke ekonomisine değer katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sahip olduğu 4000 m2 alan 2500 tonluk kapasitesi ile kâğıt ambalaj üreten Ekvator Kâğıt Ambalaj, her alanın ihtiyacı için en kaliteli kâğıt ve malzemeleri kullanmakta, ürün ve malzeme çeşitliliğini üst düzeyde tutmaktadır. Müşterileri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeyen Ekvator Kâğıt Ambalaj, teknolojik gelişmelere ayak uyduran, her geçen gün kalite çıtasını yükselten, kaliteden ödün vermeden maliyeti minimize eden, topluma ve çevreye saygı ve destek sağlayan yapısı ile sektöründe zirvedeki yerine doğru hızla ilerlemektedir.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın